Parasetamoli
Pamol 500 mg sisältää parasetamolia ja sitä käytetään kivun lievittämiseen ja kuumeen alentamiseen aikuisilla ja yli 4-vuotiailla lapsilla. Pitkäaikaiseen käyttöön ...
Katso tuotteen tiedotPamol 500 mg sisältää parasetamolia ja sitä käytetään kivun lievittämiseen ja kuumeen alentamiseen aikuisilla ja yli 4-vuotiailla lapsilla. Pitkäaikaiseen käyttöön ...
Katso tuotteen tiedotPamol 1000 mg -tablettien vaikuttava aine parasetamoli on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Pamol 1000 mg on tarkoitettu mm. päänsäryn ...
Katso tuotteen tiedotPamol F on nopeasti suussa liukeneva tabletti, jonka vaikuttavana aineena on parasetamoli. Sitä käytetään lasten kuumeen ja kivun hoitoon, kuten ...
Katso tuotteen tiedotPamol F on nopeasti suussa liukeneva tabletti, jonka vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotPamol F on kipu- ja kuumelääke suussa liukenevana tablettina. Valmiste sisältää parasetamolia. Valmiste on tarkoitettu vain aikuisten käyttöön.
Katso tuotteen tiedotPamolhot-C porejauhe on mustaherukanmakuinen lääke kuumeen ja särkytilojen lyhytaikaiseen hoitoon.
Katso tuotteen tiedotPanadol-oraalisuspensiota käytetään lasten tilapäisten särky- ja kuumetilojen yhteydessä alentamaan kuumetta ja lievittämään kipua. Tällaisia kuume- tai kiputiloja ovat mm. hampaiden puhkeamiseen ...
Katso tuotteen tiedotPanadol-oraalisuspensiota käytetään lasten tilapäisten särky- ja kuumetilojen yhteydessä alentamaan kuumetta ja lievittämään kipua. Tällaisia kuume- tai kiputiloja ovat mm. hampaiden puhkeamiseen ...
Katso tuotteen tiedotPanadol peräpuikkoja käytetään lasten tilapäisten särky- ja kuumetilojen yhteydessä lievittämään kipua ja alentamaan kuumetta. Tällaisia kuume- tai kiputiloja ovat mm. ...
Katso tuotteen tiedotPanadol peräpuikkoja käytetään lasten tilapäisten särky- ja kuumetilojen yhteydessä lievittämään kipua ja alentamaan kuumetta. Tällaisia kuume- tai kiputiloja ovat mm. ...
Katso tuotteen tiedotPanadol Forte on särky- ja kuumelääke, joka lievittää kipua ja alentaa kuumetta. Panadol Forten vaikuttava aine on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotPanadol Hot -valmistetta käytetään vilustumissairauksien yhteydessä tilapäisten särky- ja kuumetilojen hoitoon, influenssaan, päänsäryn ja lihassäryn hoitoon.
Katso tuotteen tiedotPanadol Hot -valmistetta käytetään vilustumissairauksien yhteydessä tilapäisten särky- ja kuumetilojen hoitoon, influenssaan, päänsäryn ja lihassäryn hoitoon.
Katso tuotteen tiedotPanadol Pore on särky- ja kuumelääke, joka lievittää kipua ja alentaa kuumetta. Panadol Poreen vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotPanadol Zapp on särky- ja kuumelääke, joka lievittää kipua ja alentaa kuumetta nopeasti. Aikuisille 1 2 tablettia korkeintaan 3 kertaa ...
Katso tuotteen tiedotPanadol Zapp on särky- ja kuumelääke, joka lievittää kipua ja alentaa kuumetta nopeasti. Aikuisille 1 2 tablettia korkeintaan 3 kertaa ...
Katso tuotteen tiedotPara-Tabs 500 mg on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Vaikuttavana aineena on parasetamoli, joka ei ärsytä ruoansulatuskanavaa ohjeen mukaisessa käytössä. ...
Katso tuotteen tiedotPara-Tabs 500 mg on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Vaikuttavana aineena on parasetamoli, joka ei ärsytä ruoansulatuskanavaa ohjeen mukaisessa käytössä. ...
Katso tuotteen tiedotPara-Tabs 1 000 mg tabletit on kuumetta alentava kipulääke, jonka vaikuttava aine on parasetamoli. Sitä käytetään mm. tilapäisen lihassäryn, päänsäryn, ...
Katso tuotteen tiedotParaceon 1 g peräpuikkoja käytetään särky- ja kuumetilojen oireenmukaiseen, tilapäiseen hoitoon aikuisille (vähintään 18-vuotiaille). Paraceon peräpuikkojen vaikuttava aine on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotParacetamol Accord -tablettien vaikuttava aine on parasetamoli ja sitä käytetään kivun lievitykseen ja kuumeen alentamiseen aikuisilla ja nuorilla. Ei alle ...
Katso tuotteen tiedotParacetamol-ratiopharm on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotParacetamol+C ratiopharmin vaikuttavia aineita ovat parasetamoli, jolla on kipua ja kuumetta lievittävä vaikutus ja askorbiinihappo eli C-vitamiini, joka lyhentää vilustumisoireiden ...
Katso tuotteen tiedotParacetamol-ratiopharm on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotParacetamol-ratiopharm on kipulääke, joka alentaa myös kuumetta. Vaikuttavana aineena on parasetamoli.
Katso tuotteen tiedotParamax Forte on 1000 mg eli 1 gramman vahvuinen parasetamolivalmiste itsehoidossa.
Katso tuotteen tiedotParamax Forte on 1000 mg eli 1 gramman vahvuinen parasetamolivalmiste itsehoidossa.
Katso tuotteen tiedotParamax Forte on 1000 mg eli 1 gramman vahvuinen parasetamolivalmiste itsehoidossa.
Katso tuotteen tiedotParamax Rap Junior 250 mg –tabletteja käytetään tilapäisesti kuumeen alentamiseen sekä lievien ja kohtalaisten kiputilojen oireenmukaiseen hoitoon kuten päänsärkyyn, hammassärkyyn, ...
Katso tuotteen tiedot